knihy

Bytí - životní filosofie, Josef Zezulka

Stručný , ale logický a výstižný popis smyslu života člověka. Odkud a kam jdeme. Vysvětlení základních pojmů, význam písmen, základní charakterové typy, osud, karma, hmota, duch, duše, bezčasovost, bezrozměrnost, evoluce a další.

Přednášky I, Josef Zezulka

Otázky a odpovědi týkající se filosofie života. Vysvětlení souvislostí.  Odpovídá Josef Zezulka.

Přednášky II, Josef Zezulka

Otázky a odpovědi  o filosofii života.  Hluboké myšlenky o lidství. Odpovídá Josef Zezulka.

Vegetariánská kuchařka, Drahomíra Červená a Karel Červený

Vysvětlení základních surovin, jednoduché recepty s použitím různých obilovin, zeleniny  a ovoce. Jídla z luštěnin. Teplá jídla ,ale i pomazánky, saláty, kaše a jiné dobroty.

Vegetariánská kuchařka, vegetariánství v teorii a v praxi, K. Červený a D. Červená

Nejen recepty, ale především teoretické vyvětlení , zda je či není člověk masožravec. Složení jednotlivých živin v potravě, přehledné tabulky a o bílkovinách, mastné kyseliny, vitamíny, minerály a další užitečné informace o výživě.

Sebeléčba, Kurt Tepperwein

aneb Jak aktivovat vlastní léčivé síly. Jak najít a odstranit vlastní bloky k sebeléčbě. Nemoc znamená vlastně výzvu, abychom odstranili špatný duchovní postoj a pokud se chceme uzdravit, tak musíme změnit svůj stav vědomí. Touto knihou autor ukazuje cestu, jak dosáhnout dalekosáhlého uzdravení.

Josef Pavel Kreperát, Skrytá moc drahých kamenů

Zajímá vás, co který kámen ovlivňuje a k čemu je vhodný a pro koho? Jak mohou drahé kameny vypadat a nejen zdobit?

Voda a léčivá síla modlitby, Masaru Emoto

Odhalení skrytého kódu univerzálního jazyka vodních krystalů. Jak lze ovlivnit kvalitu vody a získat  krásné krystaly vody. A to vše nejen o vodě.

Čínská studie, T. Collin Campbell Ph.D a Thomas M. Campbell

Výživa jako základ uchování a zlepšení zdraví, tělesné kondice i duševních schopností. Kniha pojednává o rozsáhlém 35. letém výzkumu vlivu výživy na celou rodinu a celé generace. Vliv výživy na civilizační choroby, na tělesnou odolnost i duševní čilost. Zaměřeno na celostní výživu, kdy se výzkum...

Lněný olej, účinná pomoc proti arterioskleróze, infarktu a rakovině. Dr. Johanna Budwig

Paní Budwig jako biložka známá ve světě velmi logicky a srozumitelně vysvětluje princip fungování tuků a olejů v těle člověka a vysvětluje své mnohaleté zkušenosti se lněným olejem a s kvalitními oleji s více vaznými nenasycenými molekulami. Skvěle vysvětluje princip elektronů, fotonů a energie v...