CD,DVD

Bytí, životní filosofie v obrazech, DVD

Tento animovaný film je grafickým vyjádřením základních myšlenek životní filosofie Bytí, jejímž autorem je český filosof a biotronik Josef Zezulka. Může být vhodnou pomůckou k úvodnímu stručnému seznámení s touto filosofií, k lepšímu pochopení předkládaných myšlenek. Film se pokouší ukázat i to, že...

Horoskop 3000, hudební vize budoucnosti

Hudebně zpracované jednotlivé znamení horoskopu ve Vodnářském věku. Hudba velmi jemně harmonizuje organismus. Vše je pod uměleckým vedením Duchovní univerzity bytí.  Bioton, Tomáš Pfeiffer Dimenze 2+2.

Zvuková kniha bytí, Josef Zezulka

Zvukově zpracovaná kniha Bytí- životní  filosofie od Josefa Zezulky. Čte Tomáš Pfeiffer.

Říp, přednáška duchovní univerzity bytí

Přednáška duchovní univerzity bytí Tomáše Pfeiffera z místa, které je blízko duchovnímu světu. Hora Říp má svoji nesmazatelnou historii. Přednáška vychází z filosofie Josefa Zezulky.

Zvukový záznam přednášky, Josef Zezulka, CD

Záznam přednášek Josefa Zezulky, biotronika a filosofa. Otázky a odpovědi , které vystihují smysl  života. Moudré odpovědi na filosofické otázky. Proč nejíst maso, něco o osudu, karmě, reinkarnaci,..... .

Biotronika II, Vodnářský zvon aneb Společná věc, CD i DVD

Hudba Vodnářského zvonu, která povznáší tělo i ducha. Hraje Biotronik Tomáš Pfeiffer. Na DVD obrazový doprovod, Praha, příroda, kosmos.

Biotronika I, Tajemství léčivého zvuku, CD i DVD

Tóny Vodnářského zvonu rozeznívá Tomáš Pfeiffer. 16 a více alikvótních tónů, které blahodárně působí na člověka. Na DVD je obrazový doprovod, příroda, hvězdy a galaxie z kosmu.